Zemin Uygulamaları

Zemin uygulamaları ihtisas sahibi firma ve kişiler tarafından yapılması gereken uygulamalardır. Özellikle zeminin doğru bir şekilde hazırlanması ve uygulamanın doğru yapılması son derece önemlidir. Aksi taktirde yeni betonun kırım işleri hem çok maliyet getirebilirken diğer taraftan bir kaplama yapılmış ise yapılan kaplamanın sökülmesi ve yeniden yapılması ciddi bir vakit kaybının yanında aynı zamanda önemli bir maliyet oluşturacaktır.

 

İsoco İnşaat olarak başta fabrika zeminlerinde endüstriyel beton uygulamaları yapıyoruz. Yaptığımız tüm saha betonu uygulamalarının yapı ömrü boyunca hizmet vermesi en önemli anlayışımızdır.

Beton parlatma uygulamaları ile sadece görsel olarak zemini düzeltmiyor yaptığımız kimyasal uygulamaları ile beton yüzeyini ekstra güçlendiriyoruz. Bu güçlendirme sadece mekanik olarak değil aynı zamanda kimyasal olarak da sağlanmaktadır.

İç mekanlarda en önemli uygulamalarından biri olan epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları İsoco olarak ihtisas konularımızdandır. Karşılanacak yük ve kullanım ihtiyacınıza göre kaplama cinsini ve kalınlığını belirliyor, bünyemizde çalışan, konusunda ihtisas sahibi ekiplerimizle ve özel makinalarımızla yüzey hazırlığı yapıyor ve en doğru epoksi veya poliüretan uygulamalarını en ekonomik şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Özellikle gıda endüstrisinde kullanımı olan ve mukavemet ve kimyasal dayanımı en üst noktada olan poliüretan beton kaplamalar ile zeminlerinize uzun ömürlü ve yıpranmayan kaplamalar yapıyoruz. Derzsiz sistemler olarak uyguladığımız poliüretan betonun en önemli özelliği astarsız nemli yüzeylere de uygulanabilmesidir.

 

Hangi uygulamanın hangi kalınlıkta yapılması gerektiği kararından sonra doğru yüzey hazırlığı ile ihtiyacınız olan kendinden yayılan şap uygulamalarını mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

İç mekanlarda daha çok parke ve özel kaplama altında şap düzeltme uygulaması olarak self levelling (kendinden yayılan) imalatlarını hem çimento esaslı hem kalsiyum sülfat (alçı) esaslı malzemeler ile yapmaktayız.

 

Tüm saha betonlarınız ve kaplama uygulamalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.