HAKKIMIZDA

Su yalıtım, zemin kaplama ve yeni nesil yapısal peyzaj uygulamalarında tüm gelişmeleri yakından takip ederek deneyimli ve konusuna hakim kadromuz ile hizmetlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Yurtdışı ve yurtiçinde yaptığımız projelerimizde mühendisliğin “3e” kuralına önem veriyoruz. Uzmanlığımız olan su izolasyonları, enjeksiyon sistemleri, poliurea su yalıtımı, epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları, sprey poliüretan köpük uygulamaları, geçirimli zemin kaplamaları, zemin stabilizasyonları , kimyasal dayanım gerektiren özel uygulamalar konusunda sizlere ekonomik, estetik ve emniyetli çözümler sunuyoruz. 

Yalıtım malzemeleri ve yapı kimyasalları konusundaki tecrübemizi kaliteli ve çözüm getiren malzeme satışı ile tamamlayarak siz müşterilerimize zamanında ve ekonomik ürün temini konusunda da çözüm ortağı oluyoruz.

Uygulama tecrübelerinden edindiğimiz doğru detaylandırma, güvenirlik ve asla ödün vermediğimiz iş ahlakımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

“Yapılarınıza Doğru Çözümler Sunuyoruz"

MİSYONUMUZ

Kurulduğumuz günden itibaren başta su yalıtımı ve zemin kaplamaları olmak üzere müşteri ihtiyaçlarına optimum çözümler sunmak,

Standart su yalıtımı çözümleri yanında en uygun kimyasal çözümler ile yapılarda sorunsuz yalıtım ve kaplama uygulamaları yapmak,

Yapısal peyzaj uygulamalarına yeni estetik anlayışlar katmak,

Yenilikçi uygulamalarla sektörde aranan , sorunlara çözüm bulan ve gelişime sürekli açık bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi uygulama çözümleri ile sektör ihtiyaçlarına cevap vermek,

Edindiğimiz kalite anlayışı doğrultusunda yalıtım ve kaplamalar yaparak sektörde sürekli büyüyüp ülkemiz için nitelikli istihdam sağlayan, güven kelimesini sonuna kadar hak eden , insana değer veren ve çevreye saygı gösteren bir firma olmak.